Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe na wynajem Zbylitowska Góra - Oferty wynajmu lokali użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Lokal użytkowy, ul. Targowa

Starówka,Tarnów(Zbylitowska Góra + 7 km)

93,70 zł/m²27 m² 2 530 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem lokal usługowy w centrum Tarnowa - rejon ul. Targowej Lokal o powierzchni 27 m , usytuowany na parterze z bezpośrednim wejściem z ruchliwego chodnika, co zapewnia bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Krakowska

Tarnów(Zbylitowska Góra + 7 km)

10 zł/m²450 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem lokal o powierzchni ok 440 m2 zlokalizowany w piwnicach kamienicy w pobliżu Rynku. Siedem sal rożnej wielkości, korytarz, toalety, ogrzewane piecem 2 funkcyjnym. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, Dworcowy

Strusina,Tarnów(Zbylitowska Góra + 7 km)

30 zł/m²21,55 m² 647 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu do wynajęcia powierzchnie biurową zlokalizowaną na pierwszym piętrze budynku dworca pkp w Tarnowie. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Krupnicza

Tarnów(Zbylitowska Góra + 7 km)

33 zł/m²459 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż/wynajem lokal użytkowy, mieszkalno-usługowy W centralnej części arterii Tarnowa na sprzedaż lub wynajem lokal dwukondygnacyjny z parkingiem. Z możliwością podniesienia.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro wolne od zaraz, ul. Rybna

Centrum,Tarnów(Zbylitowska Góra + 7 km)

25,01 zł/m²50,18 m² 1 255 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Tarnów, stare Miasto, ul. Rybna/wałowa. Lokal biurowo-usługowy o pow. 50,18 m 2. Lokal na 1 piętrze, dwustronny w ścisłym centrum w kamienicy z początku XX w. Idealny na.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn ogrzewany Wierzchosławice

Wierzchosławice(Zbylitowska Góra + 5 km)

19,36 zł/m²361,57 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia budynek handlowo-usługowo-biurowy o powierzchni 361,67 m 2 położony w Ostrowie (gm. Wierzchosławice), wybudowany na działce 21 ar. Na całkowitą powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Słowackiego

Tarnów(Zbylitowska Góra + 7 km)

30,76 zł/m²17 m² 523 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowy o pow. 17m2, położony na I piętrze w budynku wolnostojącym przy ul. Słowackiego. Lokal po remoncie, na podłodze wykładzina. Czynsz najmu wynosi 25zł/m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Mickiewicza

W Browarze,Brzesko(Zbylitowska Góra + 22 km)

26,50 zł/m²100 m² 2 650 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Atrakcyjny lokal użytkowy na wynajem Brzesko, ul. Mickiewicza - bez prowizji- do wynajęcia funkcjonalny i świeżo wyremontowany lokal użytkowy o powierzchni ok. 100 m, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Bandrowskiego

Strusina,Tarnów(Zbylitowska Góra + 7 km)

14 zł/m²48,05 m² 673 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Tarnowie, przy ulicy Bandrowskiego 26. Przedmiotem najmu są dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Radłów

Radłów(Zbylitowska Góra + 11 km)

25,71 zł/m²10,89 m² 280 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia nowoczesne, wykończone lub do aranżacji lokale biurowe zlokalizowane w dwupiętrowym budynku w Radłowie. Łączna dostępna powierzchnia biurowa wynosi 450,85 m.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy Zbylitowska Góra

Zbylitowska Góra,małopolskie

13,89 zł/m²900 m² 12 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia hala wolnostojąca o pow. 900m2 z pomieszczeniami biurowymi w Zbylitowskiej Górze. Nieruchomość znajduje się na 25a działce. Całość ogrodzona, a plac wyłożony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy klimatyzowany Zbylitowska Góra

Zbylitowska Góra,małopolskie

15,71 zł/m²70 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal usługowy o pow. 70 m2 przy głównej ulicy w Zbylitowskiej Górze na przedmieściach Tarnowa. Nieruchomość w parterze z 2 niezależnymi wejściami: głównym.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij